wtorek, 2 sierpnia 2016

Tydzień 1 - Co zawiera moja kosmetyczka

Cześć!
Trochę z opóźnieniem, ale niestety swoje w domu trzeba najpierw zrobić. Dziś przyszła kolej na pierwszy tydzień wyzwania z portalem TrustedCosmetics. Tematem przewodnim jest zawartość naszej całej kosmetyczki.


W sumie nie wiedziałam czy się brać za ten pierwszy temat, myślałam, że mam mało kosmetyków, w rezultacie jak zaczęłam robić zdjęcia okazało się, że jest ich ogrom!!! nie byłabym w stanie zmieścić wszystkich kosmetyków na 1 zdjęciu, więc porobiłam ich kilka, a dlaczego? bo jak przystało na blogerkę kosmetyczkę, są one dosłownie wszędzie, w pokoju na kilku półkach, w łazience też poupychane :P Póki się tego nie zbierze w całość to nie wie ile się tego posiada!!! Co najgorsze niemal wszystko mam otwarte i używane, nie wiem jakim cudem i kiedy ja to wykończę...


Oczywiście u mnie przeważają kosmetyki do pielęgnacji, makijaż nie jest moją mocną stroną. Zazwyczaj poluję na jakieś umilacze do kąpieli. Jak widać powyżej spora mieszanka u mnie, raczej są to kosmetyki z niższej półki :)

Też posiadacie tak dużo kosmetyków?

Buziaki :*


11 komentarzy:

 1. Sporo tego, ja muszę zrobić porządek w moich kosmetykach :) melodylaniella.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. JA mam chyba jeszcze więcej:D a i tak ciągle mi mało:D

  OdpowiedzUsuń
 3. Widzę na zdjęciach, że kilka produktów miałam kiedyś u siebie;) ja też bardziej stawiam na pielęgnację, aniżeli kolorówkę;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ogromną ilość.. ale ciągle czegoś brak :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja mam dwie kosmetyczki, jedną z kosmetykami do makijażu, a drugą właśnie z kremami, balsamami, itd. Kilka produktów z Twojej powtarza się również u mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja co prawda takich ilości obecnie nie mam ale miałam swego czasu. Poupychane po szafkach ;) Obecnie mam mniejsza ilość a i tak mam male zapasy w koszyku ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. super, fajna jest ta akcja, zawsze coś można podpatrzeć

  OdpowiedzUsuń
 8. Sporo ale przecież to najpotrzebniejsze rzeczy :P

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo duży zbiór kosmetyków :) Będę zaglądać :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Też mam dużo kosmetyków :) widzę sporo znajomych produktów :) chętnie wpadnę częściej :)

  OdpowiedzUsuń

Jeżeli już tu jesteś - skomentuj, na pewno cię odwiedzę.
Jeśli blog ci się spodoba - dołącz do obserwatorów.