Kosmetyki Lumene - czy warto je wybrać?

Lumene to fińska marka, która swoje kosmetyki inspiruje światem przyrody. W jej portfolio znaleźć można, zgodnie z deklaracją producenta, kilka interesujących linii, w których łączy się moc arktycznych owoców, wody pełnej makro- i mikroelementów, witaminy C z osiągnięciami technologii. Na które zestawy zwrócić uwagę przede wszystkim? Jak dopasować kosmetyki Lumene do potrzeb skóry? Na jakie rezultaty można liczyć? Poznaj możliwości.

1. Kosmetyki Lumene Valo

2. Kosmetyki Lumene Lahde

3. Kosmetyki Lumene Sisu

Co ważne, kosmetyki Lumene uwzględniają potrzeby skóry w różnym wieku – zasada ta odnosi się zarówno do preparatów pielęgnacyjnych, jak i makijażowych. Bogatą ofertę zobaczyć można na: https://www.wizazsklep.pl/6_lumene.

Źródło: pexels.com Licencja: https://www.pexels.com/photo-license/

Kosmetyki Lumene Valo

Wszystkie kosmetyki Lumene z linii Valo zawierają wspólny składnik: ekstrakt z maliny moroszki. To roślina, która wyróżnia się wysoką zawartością witamin A, C i E, kwasów tłuszczowych omega, antyoksydantów oraz fitosteroli. Dzięki temu kremy długotrwale nawilżają i nawadniają skórę, ujędrniają ją, nadają gładkość i promienny wygląd. W kremach emolientową bazę stanowią naturalne oleje, na przykład ze wspomnianej maliny, ale także słonecznikowy, rokitnikowy, ze słodkich migdałów oraz oliwa z oliwek. Na uwagę zasługuje także cenny ferment bakteryjny - probiotyki w wielu przypadkach okazują się bardzo pomocne w walce z trądzikiem różowatym oraz jako broń spowalniająca starzenie skóry. Mimo niewielkiej zawartości substancji zapachowej, aromat jest intensywny i świeży.

Kosmetyki Lumene Lahde

Kolejną wartą uwagi linią kosmetyków Lumene jest linia Lahde. Jej skład oparty jest na fińskiej wodzie źródlanej wymienianej w wielu raportach jako najczystsza na świecie. Ma ona przyjazne dla skóry pH i zawiera wiele cennych mikro-i makroelementów. Oprócz tego na uwagę zasługuje wyciąg z arktycznej brzozy - całkowicie naturalny, pełen minerałów, aminokwasów i składników nawilżających, a za to wolny od dodatków i konserwantów. Sprawia to, że kosmetyki Lumene Lahde są cenną terapią odżywczą i nawilżającą. Zastosowane rozwiązania pozwalają na natychmiastowe nawilżenie i długotrwałe nawodnienie.

Kosmetyki Lumene Sisu

Linia Sisu to propozycja dla cery przetłuszczającej się, która także potrzebuje nawilżenia. Za nawodnienie odpowiada arktyczna woda źródlana, oleje z borówki brusznicy i jagody oraz ekstrakt z czarnej jagody. Rośliny dobrane zostały w taki sposób, by jednocześnie dostarczać kwasy tłuszczowe oraz witaminy E oraz A. Za neutralizację wolnych rodników odpowiada ekstrakt z kory sosny i świerku, zaś witamina B3 reguluje działanie gruczołów łojowych. Taka kompozycja wzmacnia barierę ochronną skóry.


Znacie i lubicie kosmetyki Lumene?

Która linia najbardziej odpowiada waszym potrzebom?


Komentarze

Prześlij komentarz

Cieszę się, że tu jesteś :) Zostaw po sobie jakiś ślad :) Całuję :*