"Dama Paxtona" Agnieszka Siepielska

Cześć!
Dzisiaj mam dla Was kilka słów o książce, która zaserwowała mi skoki emocjonalne. Było w niej wszystko czego akurat mi w tej chwili brakowało. To moje pierwsze spotkanie z autorką Agnieszką Siepielską i na pewno nie ostatnie, bo po skończeniu tej książki, zamówiłam od razu "Rhys" z innej jej serii.


"Dama Paxtona" Agnieszka Siepielska


Autorka bestsellerowego "Rhysa" powraca z pierwszym tomem serii o motocyklistach!

Nikki Preston postanawia uciec od obłudy, która na co dzień ją otacza. W tym celu dziewczyna przyjeżdża do miasteczka Prescott, w którym przed laty spędzała wakacje. Chce zamieszkać w domu odziedziczonym po dziadkach. Jej entuzjazm szybko gaśnie, gdy dowiaduje się, że tereny otaczające posiadłość zostały wykupione i obecnie są własnością klubu motocyklowego Sinners&Reapers. Klubu, którego wiceprezesem jest koszmar jej dzieciństwa – Paxton Hays. Paxton i jego klubowi bracia pojawili się w miasteczku, żeby założyć tam swój oddział i rozkręcić nowy interes. Aby wszystko poszło zgodnie z planem, potrzebują terenów należących do Nikki. Dla Paxtona klub oraz bracia są najważniejsi, nikt ani nic tego nie zmieni, a już z pewnością nie dziewczyna, która zalazła mu za skórę, kiedy jeszcze byli dziećmi. Ale czy na pewno?Jeśli chcecie burzliwego romansu rozgrywającego się w tle z motocyklami to bardzo dobrze trafiliście. W pakiecie otrzymacie jeszcze przystojnych i silnych mężczyzn, obok których stoją zadziorne i uparte kobiety, które nie pozwolą sobą pomiatać, szczególnie taka Nikki. Ona wie po co przyjechała do miasteczka, co chce osiągnąć i w jaki sposób. 

Ciągła walka między Nikki a Paxtonem to huśtawka emocjonalna. W jednej chwili skoczyliby za sobą w ogień, by w drugiej wbić sobie nóż w plecy. To co ta para serwuje przez całą książkę sprawiła, że nie mogłam się oderwać. Śmiałam się, podziwiałam upartość dziewczyny, byłam pod wrażeniem cierpliwości Paxtona, by później zacząć płakać. Na koniec byłam wyprana i czerwona od łez. 

Od samego początku mamy ciągłą akcję, dzięki której nie ma czasu na nudę! Już nic nie jest w stanie odciągnąć was od książki, macie jak w banku, że nie zrobicie obiadu, albo on się przypali - serio! Więc jeśli chcecie mieć ogarnięte w domu to najpierw to zróbcie, a później siadajcie do książki, inaczej się tego nie da zrobić. Ja zrobiłam ten błąd, że zaczęłam od książki i domyślacie się, że nic nie zrobiłam :D

Podsumowując - genialna książka, która ma w sobie wszystko co musi mieć romans. Jest akcja, jest seks, jest oczekiwanie na więcej, jest budowanie napięcia. Jest też pewna zagadka, która mnie zaintrygowała i mam nadzieję, że w dalszych częściach będzie ona rozwiązana, bo nie wytrzymam w tej niepewności. Już wiadomo, że premiera cz. 2 będzie we wrześniu, nie wiem jak ja tyle wytrzymam, ale muszę, nie mam wyjścia :) A Wam polecam z czystym sumieniem, jestem pewna, że nie doznacie zawodu.


Dziękuję wydawnictwu NieZwykłe za przekazanie książki do recenzji :) Natomiast pani Agnieszce Siepielskiej życzę by kolejne książki były tak samo dobre, a nawet lepsze!Jesteście już po lekturze? Podobała się Wam?

Buziaki :*

Komentarze

Prześlij komentarz

Cieszę się, że tu jesteś :) Zostaw po sobie jakiś ślad :) Całuję :*